Наша Команда

CELTA

Сертифікат в галузі викладання англійської мови носіям інших мов

• – це кваліфікація викладача, яка дозволяє навчати англійській мові як другої або іноземній мові.
  • – надається Кембриджським університетом оцінки англійської мови.
  • – регулюється Британської системою взаємного визнання залікових одиниць і кваліфікацій (рівень 5).
  • – дає рівносильну увагу теорії та практиці. Значний практичний елемент у навчанні показує, що успішні кандидати мають навички, необхідні для успішної роботи в класі.

CELTA кандидати, які успішно пройшли курс, можуть почати працювати в різних організаціях які надають курси англійської мови у всьому світі

TEYL

Сертифікат в галузі викладання англійської мови дітям та тінейджерам

• – спеціалізується в галузі викладання англійської мови дітям та тінейджерам (від 3-ох до 15 років, які навчаються в закладах дошкільної освіти, у початковій і середній школах)
  • – для викладачів англійської мови дітям та тінейджерам для розвитку та удосконалення більш глибокого розуміння теорії та успішної методології в класі

Іспити Кембриджського Університету

Відносяться до Загальноєвропейським компетенціям володіння іноземною мовою: вивчення, викладання, оцінка

• – FCE (First Certificate in English) – рівень B2
  • – CAE (Certificate of Advanced English) – рівень C1
  • – CPE (Certificate of Proficiency in English) – рівень C2

Детальніше на http://english99.ru/cefr-levels/

Дар'я Щиголева

Даша родом з Донецька, Україна. Вона навчає англійської мови дітей, підлітків і дорослих всіх рівнів протягом більше ніж чотирьох років. Вона має навчальну ступінь та сертифікат CELTA з розширенням TYL (видані Кембриджським університетом в Англії). Вона також успішно здала та отримала сертифікати FCE, CAE і CPE Cambridge.

У вільний час, Даша захоплюється он-лайн навчанням, що стосується психології та викладання англійської мови, організацією розмовних клубів та велопрогулянками зі Скоттом.

Сертифікати Дар’ї (натисніть щоб збільшити)

Delta

Диплом в галузі викладання англійської мови носіям інших мов

• – це кваліфікація досвідчених викладачів у навчанні англійської мови як іноземної так і для носіїв інших мов.
  • – надається Кембриджським університетом оцінки англійської мови.
  • – регулюється Британської системою взаємного визнання залікових одиниць і кваліфікацій (рівень 7).
  • – модулі Delta приділяють увагу теорії та практиці – поглиблена робота над проектуванням навчальних програм, планування та оцінки курсу англійської мови проходить в контексті обраної фахівцем області в ELT (Навчання англійській мові)

Delta кандидати, які успішно пройшли курс користуються високим попитом у світі авторитетних освітніх установ

IELTS, TOEFL & Cambridge Exams

• –  International English Language Testing Services (IELTS – міжнародна система оцінки знання англійської мови). Курується Кембриджським університетом оцінки англійської мови, Британською радою, і міжнародною освітньою організацією IDP Education (CEFR A1 – C2)
  • – Test of English as a Foreign Language (TOEFL – міжнародний екзамен з англійської мови як іноземної). Підготовлено за ініціативи Educational Testing Service – в основному в Північній Америці (CEFR B2 – C2)
  • – CAE, CPE (Certificate of Advanced English; Certificate of Proficiency in English)

Сертифікований Екзаменатор Кембриджського Університету

Кембридж, безсумнівно, має міжнародну репутацію як висококваліфікований, надійний та чесний центр оцінки мови. Це, почасти, завдяки професіоналізму екзаменаторів. Вчителі з досвідом і кваліфікацією часто мають можливість пройти підготовку та стати усним екзаменатором Кембриджа.

Скотт Хармер

Скотт родом з Йорка, Англія. До України, протягом декількох років, він викладав на Близькому Сході в якості творця іспитів та координатора Міністерства освіти в Омані; в Китаї як академічний директор в крупному ланцюгу мовних шкіл та в Таїланді в якості головного вчителя. Він має ступінь і диплом магістра в галузі викладання англійської мови (виданими Кембриджським університетом в Англії).

Скотт живе і викладає в Україні протягом декількох років, набуваючи безцінні знання, досвід і розуміння потреб своїх студентів різного віку і рівнів протягом цього часу. У вільний час, Скотт захоплюється велопрогулянками по Україні з Дашею.

Сертифікати Скотта (натисніть щоб збільшити)

• Ви заслуговуєте професійного викладача?
  • Ви хочете поліпшити свої навички в англійській мові?
  • Ви задоволені своїм прогресом у навчанні?
  • Ви говорите ‘YES’ або ‘NO’ англійській мові?

YES