Навчайся за кордоном

Чому слід обрати ‘Yes’?

• Сумісне британське та українське управління компанії
  • Глибоке знання Британскої системи освіти
  • Доступ до всіх найкращих “топ” Британських освітніх закладів
  • Професійний консультаційний сервіс

Консультаційні послуги з освіти ‘YES’ – це партнерство високопрофесійних викладачів з Англії та України. Ми пропонуємо повний сервіс освітніх послуг, які допоможуть потенційним студентам та їх сім’ям з розміщенням та навчанням в початкових та середніх школах, вищих начальних  (коледжах, університетах), закритих учбових  (пансіонах) та в інших освітніх закладах.

В ‘YES’ ми забезпечуємо індивідуальну увагу до кожного з наших студентів. Маючи та розвиваючи відносини з широким колом британських, європейських та північноамериканських освітніх закладів, ми маємо змогу запропонувати студентам школу, яка найбільш відповідає їх потребам та вимогам.

В ‘YES’ ми не віримо в універсальний “шаблонний” підхід, гідний для всіх, коли мова йде про освіту або/та майбутнє студента, а значить не використовуємо його; і саме тому ми тісно співпрацьовуємо з кожним з наших клієнтів для того, щоб бути впевненими, що освітня програма, середовище, соціальне коло підходить та сприяє розвитку студента для його/її яскравого та успішного майбутнього.

Ми ретельно співпрацьовуємо з кожним з наших клієнтів з самого початку – з першого запиту інформації – до досягнення мети, проходячи всі стадії разом: вибір закладу, заповнення документів, тестування, реєстрація, подорож, навчання та успішне його завершення.

‘YES’ буде з Вами кожен крок на Вашому шляху  та поза ним.

Зв'яжітся з нами Зараз

Батьки і вчителі однаково розуміють, що не всі діти є заповзятливі; ми знаємо, що деякі з них потребують трохи допомоги в процесі адаптації до нового середовища. Саме тому, ми, в «Yes» розуміємо перевагу міжнародних літніх шкіл для тих, яким потрібно більше часу та досвіду, перш ніж зробити важливий крок назустріч повноцінного навчання за кордоном.

Ми працюємо з рекомендованими, професійними та сертифікованими літніми школами на всій території Сполученого Королівства , щоб ваші син чи донька мали змогу спробувати іноземну освіту в установах державних шкіл, де не тільки навчають, але й використовуючи веселі завдання, позитивні ємоції та враженння, усувають будь-які страхи та переживання.

Ми, «Yes», допоможе вам вибрати правильну школу з найкращим середовищем, яка більш всього підходить вашій дитині.

Зв'яжітся з нами Зараз

Від середньої школи до університету, ‘Yes’ може взяти на себе всі турботи, щоб знайти найкращу, по рівню освіти, школу, так щоб ваша дитина мала змогу навчатися з досвідченими педагогами, які підготують її/його до найбажаніших університетів, будь то Кембридж, Оксфорд чи Гарвард. Професійна команда в‘Yes’ буде з Вами та з Вашими самими дорожчими людьми кожен крок на шляху досягнення мрії