Курси англійської мови

Групові та індивідуальні заняття для дорослих

Мова – це живий, дихаючий організм, що росте разом з нами. Та, як і інші живі істоти, найкраще він росте в соціальному середовищі.

Ось чому в «YES» ми зосереджені на поліпшенні використання мови в комунікативній, соціальній обстановці. Наші групові заняття пропонують комфортабельний розмір груп і динаміку навчання, професійно розміщуючи учнів з однодумцями схожого віку.

• Загальна англійська для дорослих (2 або 3 рази на тиждень по 1,5 години);
  • Підготовка до міжнародних іспитів: KET, PET, FCE, CAE, IELTS, TOEFL, ILEC, ICAO (2 або 3 рази на тиждень по 1,5 години);
  • Спеціальний курс для працівників в юридичній сфері: «Legal English» (2 рази на тиждень по 1,5 години);
  • Спеціальний курс для працівників у сфері авіації «English for Aviation» (2 рази на тиждень по 1,5 години);
  • Безкоштовний Speaking Club & Movie Club (по суботах).

Зв'яжітся з нами Зараз

Групові заняття для дітей та тінейджерів

Молоді уми так само, як і мови спілкування, живуть, ростуть і розвиваються, і, тому, ми повинні дбати про їх розвиток відповідно.

Навчання, як для молодого розуму, це не тільки папір, зошити та книги, але також соціальні та емоційні навички, тому середовище школи ‘YES’ включає в себе дружелюбність, безпеку та повагу, так щоб молоді уми і мовні навички могли розвиватися разом.

“YES” пропонує:

• Заняття для дітей від 6-ти років (2 або 3 рази на тиждень по 1 годині  або 1,5 години);
  • Заняття для тінейджерів (2 рази на тиждень по 1,5 години);
  • Підготовка до міжнародних іспитів: Starters, Movers, Flyers, KET, PET, FCE (2 або 3 рази на тиждень по 1 годині або 1,5 години).

Корпоративні уроки

У школі «YES», через досвід та співпрацю, ми розуміємо, що кожен корпоративний клієнт є – індивідуальним.

Наша професійна команда здатна прагматично відповідати на ваші потреби та потреби вашої компанії, будь то потреби, що вимагають готових рішень або індивідуально підібраних.

Ми в «YES» також розуміємо, що в рамках однієї організації навички і потреби не завжди одні й ті ж; тому, наші професійні викладачі оснащені широким спектром навичок навчання для успішної співпраці в будь-яких ситуаціях.

• Індивідуальні та групові заняття для рівнів починаючи від Starter;
  • Індивідуально розроблений росклад;
  • Індивідуально підібраний росклад.