Навчайся за кордоном

Чому слід обрати ‘Yes’?
Чому слід обрати ‘Yes’?
Чому слід обрати ‘Yes’?
Чому слід обрати ‘Yes’?
Чому слід обрати ‘Yes’?
Чому слід обрати ‘Yes’?
Чому слід обрати ‘Yes’?
Чому слід обрати ‘Yes’?
Чому слід обрати ‘Yes’?

Чому слід обрати ‘Yes’?

  • Сумісне британське та українське управління компанії
  • Глибоке знання Британскої системи освіти
  • Доступ до всіх найкращих “топ” Британських освітніх закладів
  • Професійний консультаційний сервіс

 

Консультаційні послуги з освіти ‘YES’ – це партнерство високопрофесійних викладачів з Англії та України. Ми пропонуємо повний сервіс освітніх послуг, які допоможуть потенційним студентам та їх сім’ям з розміщенням та навчанням в початкових та середніх школах, вищих начальних  (коледжах, університетах), закритих учбових  (пансіонах) та в інших освітніх закладах.

В ‘YES’ ми забезпечуємо індивідуальну увагу до кожного з наших студентів. Маючи та розвиваючи відносини з широким колом британських, європейських та північноамериканських освітніх закладів, ми маємо змогу запропонувати студентам школу, яка найбільш відповідає їх потребам та вимогам.

В ‘YES’ ми не віримо в універсальний “шаблонний” підхід, гідний для всіх, коли мова йде про освіту або/та майбутнє студента, а значить не використовуємо його; і саме тому ми тісно співпрацьовуємо з кожним з наших клієнтів для того, щоб бути впевненими, що освітня програма, середовище, соціальне коло підходить та сприяє розвитку студента для його/її яскравого та успішного майбутнього.

Ми ретельно співпрацьовуємо з кожним з наших клієнтів з самого початку – з першого запиту інформації – до досягнення мети, проходячи всі стадії разом: вибір закладу, заповнення документів, тестування, реєстрація, подорож, навчання та успішне його завершення.

 ‘YES’ буде з Вами кожен крок на Вашому шляху  та поза ним.

Зв'яжітся з нами Зараз

Батьки і вчителі однаково розуміють, що не всі діти є заповзятливі; ми знаємо, що деякі з них потребують трохи допомоги в процесі адаптації до нового середовища. Саме тому, ми, в «Yes» розуміємо перевагу міжнародних літніх шкіл для тих, яким потрібно більше часу та досвіду, перш ніж зробити важливий крок назустріч повноцінного навчання за кордоном.

Ми працюємо з рекомендованими, професійними та сертифікованими літніми школами на всій території Сполученого Королівства , щоб ваші син чи донька мали змогу спробувати іноземну освіту в установах державних шкіл, де не тільки навчають, але й використовуючи веселі завдання, позитивні ємоції та враженння, усувають будь-які страхи та переживання.

Ми, «Yes», допоможе вам вибрати правильну школу з найкращим середовищем, яка більш всього підходить вашій дитині.

Зв'яжітся з нами Зараз

Від середньої школи до університету, ‘Yes’ може взяти на себе всі турботи, щоб знайти найкращу, по рівню освіти, школу, так щоб ваша дитина мала змогу навчатися з досвідченими педагогами, які підготують її/його до найбажаніших університетів, будь то Кембридж, Оксфорд чи Гарвард. Професійна команда в‘Yes’ буде з Вами та з Вашими самими дорожчими людьми кожен крок на шляху досягнення мрії

Зв'яжітся з нами Зараз