Ваші цілі – це наші цілі

Справжній успіх досягається за допомогою партнерства, побудованого на повазі,
спільних зусиллях, узгоджених цілях та чітко вимірних досягненнях.
Враховуючи це, ми в ‘ YES ‘ тісно співпрацюємо з нашими учнями,
спрямовуючи та підтримуючи їх до тих пір, поки вони не досягнуть міжнародно визнаного успіху.

Що студенти кажуть про нас

Геннадій

“Дуже надихає, коли ви можете покращити свою англійську мову за допомогою численних способів, не тільки граматичних і лексичних, а й культурних та між-культурних. Дослідження та вивчення чогось нового на кожному уроці - завжди мотивує.”

Марго

“Школа з висококваліфікованими викладачами, що мають багаторічний досвід, які легко знайдуть індивідуальний підхід до студентів будь-якого віку і рівня англійської мови“

Маша

"Мені подобається цей розмовний клуб, тому що там є багато цікавих завдань і словникових ігор, які тренують наші навички спілкування, покращують наш словниковий запас і зміцнюють наше використання граматики."

Гаяне

"Мені подобається досвід, який я здобуваю в розмовному клубі, і мій рівень англійської мови покращується з кожним днем. Цікаві фільми, статті та ігри - використовуються, щоб допомогти нам розвивати наші навички говоріння. Я безумовно раджу вам вивчати англійську мову з 'YES'!

Костянтин

"Ok, друзі, слухайте мене .... Я повинен сказати вам дуже важливу інформацію! Якщо ви хочете дуже добре знати англійську або скласти іспити, такі як IELTS, то я повинен сказати вам, що Даша і Скотт кращі викладачі в світі. Зараз я живу за кордоном і використовую англійську мову щодня дякуючи 'YES'!

Анатолій

“Ніколи не буває легко оцінити свої власні здібності в іноземній мові - я вважаю, що інші люди роблять це краще - але, що стосується мене, я впевнений, що я удосконалив свої основні навички і зараз мені набагато легше спілкуватися з моїми американськими колегами”

Наташа

"Велике спасибі Скотту і Даші за незабутні уроки. Дякую за мотивацію до вивчення мови та ваші ефективні способи викладання."